...::Prishtina Forum::...

...::Prishtina Forum::...
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Rregullat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p1m1
WebMaster
WebMaster


Numri i postimeve : 8
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Rregullat   Thu Mar 01, 2007 2:58 pm

Ju Lutem qe para se te Regjistroheni ne forum apo te postoni ti leconi rregullat qe mos te ndeshkoheni:

1.Ndalohet qdo fjal banale apo me pretendime politike ndaj ndonjė antari pa marr parasyn Titullin

2. Temat te postohen nė vendin e caktuar Kujdes nese 3 her postoni gabim at-her mod. ju erhek veretjen dhe pason BANN [bllok IP]

3.Ndalohet rreklmamimi i forumit, web sites, apo ndonje biznesi tuaj pa kontaktimin e administratorve ne nėnshkrimin tuaj

4.Te Lajmroni admin e forumit per qdo shkelje apo fyrje te ndonje antari tjeter ne PM [Personal MEssage]

5.Mos te postohet hacking ngase do ndeshkoheni.

6.Nese merrni ndonje lajm prej ndonje faqe tjeter,ateher jeni te obliguar te shenoni burimin e lajmit. psh
Marrur nga www.emri.com
ose
Burimi i lajmit: www.emri.com

Thnxx per viziten!! jU Mirpresim!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prishtina.catsboard.com
 
Rregullat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
...::Prishtina Forum::... :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: