...::Prishtina Forum::...

...::Prishtina Forum::...
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 1 lutje per kejt antart

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p1m1
WebMaster
WebMaster


Numri i postimeve : 8
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: 1 lutje per kejt antart   Fri Mar 02, 2007 5:32 am

Ju kisha lutt qe kush munet n'Msn me qit ne ncvk ose undernick http://prishtina.catsboard.com/ Kush munet edhe kush don me qitt,kshtu qe t'bohem sa ma t'njoftun .dhe zhvillohemi ma shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prishtina.catsboard.com
 
1 lutje per kejt antart
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
...::Prishtina Forum::... :: Lajmerimet Nga Stafi-
Kėrce tek: