...::Prishtina Forum::...

...::Prishtina Forum::...
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Loja me Ekipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ard1an
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 29
Registration date : 05/03/2007

MesazhTitulli: Loja me Ekipe   Sat Mar 31, 2007 1:15 pm

Kjo loj luhet kshtu..

p.sh une i gjej 2 ekipe dhe ju tregoni se cili esht ma i mir dhe kshtu

shkon me radh...

p.sh un them :

"Milan apo Bayern M."

dikush pergjigjet p.sh thot :

Milan , dhe vazhdon : Bayern apo (nje ekip tjeter tjeter qfar dush)..

dhe kshtu vazhdon.. pra pi ja nisi un :

Milan apo M.United ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Loja me Ekipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
...::Prishtina Forum::... :: Bisede e Lire-
Kėrce tek: